Metoda, která promění Váš život.

Metoda, která promění Váš život

Uvidíte, že zvládnutí libovolného cizího jazyka za sotva 30 dnů je možné.

Seznamil jste se už se základy Metody Fenomenálních Multilingvistů, použité v programu Fast Phrases, Teď uvádíme příběh a zážitky Justyny B. Určitě jste měl v životě aspoň jednou myšlenku, že jste se našel v bezvýchodné situaci. Stejně se cítila ještě před nějakou dobou Justyna, teď odvážná žena, která hrdá říká, že se naučila španělštině úplně od nuly a její život se otočil o 180 stupňů.

Příběh, který za chvíli přečtete ukazuje, že pro zvládnutí cizího jazyka není vůbec potřeba:

  • dělat dlouhodobé kurzy,
  • utrácet hodně peněz za soukromé doučování,
  • utrácet desítky hodin týdně za učení slovíček.

Justyna B.
Za 30 dnů se od nuly naučila španělštině.

Šéf mi řekl, že mě propustí z práce!

A přesně mi řekl, že, pokud ještě jednou zopakuju stejnou chybu, vypadnu z práce. Od této doby strach z toho, že se zase zmýlím, mě paralyzoval. A přece jsem nedělala chyby proto, že jsem hloupá. Poté, co jsme navázali spolupráci s novým obchodním partnerem, rodilým mlučvím španělštiny, šéf po mě chtěl nemožné – měla jsem se naučit španělštině za sotva měsíc. Konečně, o víkendu, dala jsem se dohromady a začala jsem hledat na Internetu nejlepší jazykové kurzy. Bohužel všechny staly o několik tisíc víc než částka, kterou jsem mohla zaplatit. Nakonec jsem našla článek o prof. Gawrońském, a pak informaci o Metodě Fenomenálních Multilingvistů.

Ta, jak se potom ukázalo, je založená na programu interaktivních kartiček Fast Phrases. Překvapila mě nejen cena, která byla o poznání nižší než cena ostatních jazykových kurzů, které jsem našla, ale také záruka, že se naučím libovolný jazyk za 30 dnů. Já už tomu nevěřím – pomyslela jsem si. Přesto jsem to riskla a objednala program.

Bylo pro mě důležité se začit učit co nejrychleji. Chtěla jsem šéfovi ukázat, čeho jsem schopná. K mému překvapení se ukázalo, že program online lze objednat ihned. Nechtěla jsem už déle čekat, takže jsem zaplatila online předplatou. Přístup jsem obdržela stejný den ve zprávě. Hned jsem se pustila do studia. Blížila se služební cesta do Madridu, takže jsem si neznalost španělštiny už nemohla dovolit. Věděla jsem, že můj šéf si neděla srandu a když ještě jednou udělám dokonce i tu nejménší chybu, splní svůj „slib” a vyhodí mě z práce.

Díky Fast Phrases se to nestalo. Lépe! Po měsíci mi bylo nabídnuto místo mého dosavadního šéfa. Hádejte proc! Neuměl anglicky! Zatímco já ano – několik dní potom, co jsem koupila program na studium španělštiny, věděla jsem, že to byla trefa do černého a hned jsem si objednala další jazyk – angličtinu. Po necelých dvou měsících svobodně mluvím dvěma jazyky, které jsem doposud neuměla vůbec. A povýšili mě a dali mi více peněz. Co můj bývalý šéf? No tak jsem mu doporučila interaktivní kartičky Fast Phrases :)

Vy také můžete úplně změnit svůj život! Musíte jenom zvolit správnou metodu učení jazyků! Neváhejte, protože:

  • zvládnete základní úroveň zvoleného jazyka za cca 10 dní,
  • po dvou týdnech zvládnete jazyk na úrovni středně pokročilé,
  • Vaše dovednosti budou vyšší – povýšení nebo příležitost lépe placené práce bude Vám otevřená,
  • během cesty se domluvíte s obyvately každé země – u lékaře, při objednávání hotelu či v restauraci to dokážete bez problemů.

Proč jste se doposud nemohl naučit cizí jazyk?

Metoda, se kterou se právě seznamujete, je založena na principu plné synchronizace mozku (ang. Whole Brain Synchronization).
Pouze její správné použití vede k:

PŘES PĚTKRÁT EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCI MOZKU

Každý den se postupně bude zvyšovat Vaše schopnost soustředění a memorování. A jen na Vás bude záležet na jaké úrovni zůstanete. Nebojte se – musíte jen pravidelně opakovat slovíčka!

VÝZNAMNÉMU ZRYCHLENÍ TEMPA UČENÍ JAZYKA. CELKEM AUTOMATICKY!

Díky povzbuzení obou polokoulí mozku nebudete muset pořád myslet na studium nebo dokola opakovat ve hlavě nová slovíčka, abyste si je zapamatovali. Díky silné síti asociací, která samostatně vzníká ve Vašem podvědomí, už nikdy nezakoktáte – každé slovo, kterému jste se naučili, se Vám připomene ve vhodné situaci.

Posledním prvkem rozhodujícím o mimořádné efektivitě této metody je její forma. Jde tady o multimediální kartičky na učení jazyku tzv. interaktivní kartičky, díky kterým se naučíte cizí jazyk pomocí počítače. Důležité ale je, že každá kartička obsahuje nejen slovíčko společně s jeho kontextem, ale také zvukovou nahrávku se správně vyslovovaným slovem a nakonec také příklad jeho použití ve větě.

Díky tomu, během studia, Váš mozek funguje úplně synchronně a pracuje na různých úrovních. Na rozdíl od běžných kartiček, které uvádějí jenom slovíčko v českém jazyce a ve zvoleným jazyku, máte ještě k dispozici dodatečné zdroje pomocí. Váš mozek, tím pádem, vytváří několik různých asociací, a Vy memorujete slovo pětkrát rychleji.

Kromě toho, proces zapomínání je pětinásobně zpomalen. A všechno kvůli tomu, že ve Vašem mozku existuje velmi trvalá síť asociací jednotlivého výrazu. Váš mozek si na něj prostě nemůže zapomenout!

Rozhodné většině uživatelů stačí méně než 2 dny, aby se naučili kolem 270 nových slov! Stačí pravidelné použivání programu, abyste se po 3 týdnech svobodně domluvili v cizím jazyce.

Všechno je obsaženo v jednom programu – interaktivních kartičkách Fast Phrases. ezměte v úvahu, že to jediný program na trhu, kterého základem je Metoda Fenomenálních Multilingvistů.

Použití Fast Phrases:

Tato metoda se může hned stát nejefektivnější metodou učení cizích jazyků, která doposud existuje. Vyzkoušela si ji nejen hrdinka našeho příběhu, Justyna, ale také hodně dalších lidí. Podívejte se, jaké jsou jejich názory na tu senzační metodu:

Snadné učení je zábava!

Mým snem bylo vždycky se přestěhovat do Vídně, města, ve kterém jsem před mnoha lety strávila své líbánky. Nevěřila jsem, že po 50-ce se ještě dokážu naučit nový jazyk. Avšak díky Fast Phrases za méně než 30 dní jsem se naučila němčinu natolik dobře, že jsem nastoupila do práce v Rakousku a momentálně už tam bydlím. Bez problémů se domlouvám se spolupracovníky, sousedy, s lidmi v obchodech či restauracích. Velké překvapení!

Barbara, Vídeň

Certifikát je jenom kousek papíru

Nač někomu kurz ve škole, když je Fast Phrases? Můžete si vybrat libovolnou úroveň se širokou slovní zásobou, a ještě k tomu se učíte doma, bez hodnocení a zkoušek, takže nejste ve stresu! Certifikáty nezaručují svobodnou komunikaci v cizím jazyce. Jsou jenom důvodem ukončení kurzu. A zda jste se něco naučil – je jiná věc. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži a tyto kartičky fakt doporučuji každému.

Miroslav, Praha

Okamžité výsledky

Už více než 5 let se snažím naučit anglicky, abych měla možnost najít lepší práci. Vyzkoušela jsem si už všechno – kurzy ve známých jazykovkách, knihy, soukromé lekce s učitelem – všechno k ničemu! Teprve interaktivní kartičky Fast Phrases se ukázaly trefou do černého! Už po týdnu používání kartiček jsem uviděla obrovský pokrok. Dokázala jsem se domluvit a napsát e-mail. Zdá se mi, že můj mozek absorbuje slovíčka jako šílený!

Marie, Barcelona

Bleskový přístup on-line

Zvolil jsem program s online přístupem a inhed potom, co jsem zaplatil, dostal jsem jej v zabezpečené zprávě. Vím, že neznalost jazyků = nulové pracovní příležitosti. Naučil jsem se francouzsky a všechno se změnilo. V práci jsem byl povýšen a teď těsně spolupracuji s pobočkou v Paříži. Moje mzda vzrostla o více než polovinu a konečně si můžu dovolit pohodlný život. Pouze výhody.

Tom, Bratislava

V zájmu o bezpečí a zajíštění nejvyšší kvality služeb majitel stránky si vyhrazuje právo na úpravu informací obsažených v ochraně osobních údajů. Cílem této akce je zachování anonymity zákazníků, a proto v zájmu o jejich spokojenost se službami uvádíme na stránkách jejich neúplné údaje.

Nenajdeš druhou takovou záruku!

V zájmu o nejvyšší spokojenost naších Zákazníků, první objednávka kartiček Fast Phrases obsahuje 30-denní záruku vracení peněz. Každý Zákazník, který pravidelně používá kartičky Fast Phrases a nenaučí se jazyk na komunikační úrovní během 30 dní, dostane peníze zpátky ve výši 100% uhrazené částky. Za tímto účelem je potřeba podat stížnost prostřednictvím e-mailu.

Proč si myslíme, že tato záruka je dobré řešení?

Mnoholeté zkušenosti a průzkumy ukázaly, že klíčem k úspěchu v prodeji není velká investice, inzerce výrobku v drahých televizních stanicích či novinách. Klíčem k úspěchu je samotný výrobek, a přesněji - jeho kvalita. Proto, při práci na interaktivních kartičkách Fast Phrases jsme se snažili, aby byly co nejkvalitnější. Tímto Vám nabízíme výrobek, kterého základem jsou nejlepší řešení – kombinace plné synchronizace mozku (ang. Whole Brain Synchronization) a také jedinečné metody – kartičky obsahují tří úrovně: nové slovo společně s jeho kontextem, zvukovou nahrávku se správnou výslovností výrazu a příklad jeho použití ve větě. Tahle metoda, Metoda Fenomenálních Multilingvistů, byla použitá v kartičkách Fast Phrases.

Pokud si nechcete využít této nabídky, zřejmě už znáte dobře několik jazyků. Pokud ne, tak nemyslíte si, že je to vhodný čas na povýšení, vyšší plat nebo cesty kolem světa, přesně jak si to pomyslela Justyna? Rozhodnutí je jen na Váš!!!

Držím Vám palce,

Ředitel Marketingového a Obchodního Oddělení

Sada interaktivních kartiček na učení cizího jazyka založená v 100% na přírozených mozkových procesech.

Program můžete koupit na DVD anebo v digitální verzi dostupné k okamžitému stažení.

Jak cenově nejvýhodněji objednat program Fast Phrases?

Určitě si uvědomujete, že takto pečlivě připravená metoda je výsledkem dlouholeté práce celého výzkumného týmu. Metoda, které základem jsou profesory mluvící v 60 jazycích a která podporuje proces memorování v každodenním životě, nemůže být levná.

Přesto nyní, pokud navštěvujete stránku poprvé, dostanete výjimečnou slevu. Rozhodnete-li se už teď, sleva bude činit 53%.

S touto JEDNORÁZOVOU slevou cena sady na učení bude činit pouhých 2106 Kč 990 Kč. A pak ta cena vzroste.

Objednejte kartičky Fast Phrases

POZOR!
Pro objednání sady kartiček Fast Phrases
postupujte podle pokynů!

Stiskněte tlačítko „Objednej kartičky Fast Phrases” a vyplňte formulář na další stránce. Program u Vás bude rychleji než si to myslíte. Pak jej už ohodnotíte sami. Nebudete-li v 100% spokojený, prostě dostanete peníze zpátky – bez zbytečných otázek.

Počkejte! Nepřehledněte mimořádnou nabídku!

Objednete dnes, ušetřte 1316 Kč a získejte záruku spokojenosti. Zítra akce končí.

Jenom teď máte možnost vyzkoušení interaktivních kartiček Fast Phrases za JEDINEČNOU cenu

pouhých 790 Kč

počet dostupných programů za akční cenu: 13

PS Nezapomeňte si také na výhody nákupu Fast Phrases:

  • využíváte si jednorázové mimořádné slevy,
  • získáváte záruku vracení 100% nákladů – nenaučíte-li se za 30 dní zvolený jazyk na komunikační úrovni, vratíme Vám peníze,
  • díky akci šetříte peníze – místo 2106 Kč platíte pouhých 790 Kč za jednu úroveň.
Objednejte kartičky fast phrases za 790 Kč